• Měření
  • Zóny
  • Elektrosmog
  • Studny
  • Ceník
  • Kontakt

Zóny všude kolem nás...


a jejich negativní působení


Pokud cítíte oslabení vašeho organismu a snížení vitality, jste podráždění, unavení, špatně se vám spí, nebo máte zdravotní potíže a podezření na nežádoucí patogenní a jiné zóny nebo technická pole v místě, kde trávíte více času, stojí za to překontrolovat jejich výskyt a zejména křížení více patogenů.

PRO ZDRAVÍ DĚTÍ:

Přibývá mladých rodičů, kteří zodpovědně přistupují k umisťování postýlky pro své očekávané miminko - mimo nebezpečné zóny. Často mi rodiče potvrzují při výskytu patogenních zón, že se jejich děťátko tlačí často na stranu, kde zóna není. Tento malý organismus již dokáže podvědomě a přirozeně geopatogenní zóny vnímat a snaží se škodlivým zónám uhýbat, tento jev rozlišujeme s přesností 20cm. Pokud nebylo možné postýlku umístit jinam, mimo působení zón, pokusili jsme se vedle postýlky umístit šungitovou nebo dřevěnou pyramidku, aby negativně působící vliv patogenních zón eliminovala. Po několika dnech mohou rodiče porovnat a vyhodnotit, že miminko spí lépe a hlouběji, zbaveno negativního působení patogenních zón. Na uvedení takového závěru jsem čekal téměř rok, aby mohlo být hodnocení vlivu relevantní a objektivní.

Negativní působení patogenních zón na organismus



foto

Geopatogenními zónami (geo = země, půda) nazýváme taková místa nad zemským povrchem, kde působí disharmonická pole. Ta v rostlinách, zvířatech i lidech vyvolávají stres (disharmonie na buněčné úrovni), který pak vede ke vzniku nejrůznějších poruch a ke ztrátě imunity.

foto

Vzájemným působením magnetických a hydrodynamických jevů, geologických zlomů, podzemních dutin a zejména toků se narušují, vychylují a rozkmitávají zemská pole, do podoby pásů, zón a sítí. Za hlavní patogenní zóny vědci považují pravoúhlé a diagonální stupňovité mřížky (Hartmann & Curry). Hůře však ještě působí vliv průtoku spodní vody v podloží.

foto

Pole přirozeného i umělého charakteru prochází zdmi, podlahou, střechami. K modulaci se mohou přidat tvarové vlny a zářiče, viz tento web.

Pokud je člověk vystaven dlouhodobě působení geopatogenních zón, odráží se to na jeho zdraví. Zvláště nebezpečný je vícehodinový pobyt (např. spánek v noci) na místech, kde se patogenní zóny kříží. Třetím stupněm nejhorším je pak kombinace s elektromagnetickými poli (a hlavně spodní vodou), jejichž zdrojem jsou elektrické vodiče a všechny spotřebiče v různé míře. Před klasickou televizní obrazovkou se k tomu přidává pole vysokého napětí 40 000 V, procházející přes stínítko obrazovky, na něž koncentrovaný paprsek vykresluje obraz a jeho část dále prochází ještě několik metrů; u mikrovlné trouby pak pole z magnetronu, kmitající v oblasti téměř zabíjejících mikrovln, které nám roztáčením molekul vody ohřívají pokrm.

foto

Vliv elektromagnetických polí má na svědomí syndrom předčasného stárnutí organismu, zhoršení paměti a práceschopnosti, snížení imunity a reprodukční funkce a další patologické jevy s postupným narušováním tkání až ke vzniku rakoviny.

Vliv samotných geopatogenních zón, procházejících nevhodně umístěnou postelí:

Onemocnění jater a žaludku, vznik zhoubných nádorů plic a žaludku, celkové narušení látkové výměny, infarkt, nemoci jater, plic, žaludku, močového měchýře. Deprese, psychické poruchy, bolesti hlavy, závratě, zhoršení zraku a sluchu, narušení vestibulárního ústrojí, nadměrná popudlivost, až ztráta vědomí. Nebo při křížení zón u nohou: postižení dolních končetin, bolesti a patologické změny v kloubech.

Místo s procházejícími negativními zónami můžete i sami poznat: problémy s nespavostí a neklidný spánek, antipatie k místu kde člověk žije, vnitřní neklid, ráno únava po probuzení, nervozita a deprese, zrychlené bušení srdce, studené končetiny, organismus postupně ztrácí vlastní obranyschopnost a následují další příznaky zhoršování zdraví.

Přehled a popis jednotlivých zón: >> ZDE.




Metody ochrany před vlivem negativních zón


Nejprve je třeba přesně určit, kudy zóny procházejí. K tomu slouží bilokační metody. Potom je vhodné přemístit postele, židle a křesla mimo křížení zón.

Této problematice se dnes věnuje řada odborných pracovišť, která se specializují na výzkum ochranných prostředků proti negativnímu vlivu torzních polí geopatogenních zón. Taková zařízení mají určité vyladěné prostorově – kmitočtové rozdělení a přesnou orientaci spinů. Tato zařízení vytvářejí vlastní torzní pravotočivé pole. Vzájemným působením s levotočivým torzním polem Země je toto rozptylováno a odchylováno. Tak je to prezentováno, ale s odchylováním patogenních polí bych polemizoval, protože praxe ukazuje, že odchýlit toto pole tak snadno nelze a tato zařízení většinou pracují v úzkém pásmu a zdaleka nepokryjí celé široké a rozmanité pásmo různých patogenů.

Spíše se daří GPZ do velké míry harmonizovat - neutralizovat, nejlépe pomocí tvarových zářičů - jednotlivých pyramid. Volně položená a správně orientovaná pyramidka, jednou stranou přesně na sever, dokáže i 80% silné neg. záření snížit, zharmonizovat, na pouhých 10% = škodlivé pole prakticky zmizí. Pod 10% již není jeho disharmonický vliv podstatný. Více o tomto levném řešení - použití šungitových nebo dřevěných pyramid, viz >> pdf




Literatura:


Čížek, P. (1992): Srovnání reakcí proutkaře s geofyzikálními metodami v předpolí kamenolomu Všestary. -Geologický průzkum 1/1992

Čížek, P. (1998): Využití proutkařské metody v geologické praxi. – Sborník 10. hydrogeologické konference konané 9. - 11.9.1998 ve Stráži pod Ralskem

Gruntorád, J. a Lajčíková, A. (1992): Porovnání koncentrace atmosférických iontů s objemovou ekvivalentní aktivitou Rn-222. - Geologický průzkum 10/1992

Gruntorád, J., Kašpar, J., Lajčíková, A. (1993): Porovnání objemové aktivity radonu Rn-222 a koncentrace lehkých atmosférických iontů. – Geologický průzkum 3/1993

Gruntorád, J (1993): Vliv magnetosféry na životní prostředí. – Geologický průzkum 11-12/1993

Gruntorád, J (1994): Atmogeochemické monitorování. – Uhlí ; Rudy; Geologický průzkum 11/1994

Kašpar, E. (1994): Populárně a vědecky o proutkaření. –Jednota českých matematiků a fyziků. Praha.

Krajča, J. a kol. (1972): Tradiční metoda vyhledávání podzemních vod (Problematika virgule). Součást II. etapy státního úkolu C-52-347 – 016/7. ÚGI, Brno. Archiv Geofondu, Praha, č. P24713.

Rybařík, V. (1985): Netradiční metoda zjišťování tektonických poměrů ložisek kamene. –Geologický průzkum 12/1985

Sočevanov, N.N. (1970): Biofyzikální jev dosud nepoznaný jev přírodní.

Rejdák, Z.: Telepatie a jasnovidnost. - Svoboda. Praha 1970

A další...


Přehled geopatogenních zón: >> ZDE.


Další informace

    • O zónách kolem nás
    • Lze se zbavit zón?
    • Orgonity je rozptýlí
    • Orgonity a FENG SHUI
    • Radiosteze a Biolokace
    • Vibrace dle Bovise
    • Měření Bovisů
    • Svalový test
    • Nebezpečí mikrovln
    • Měřím s analyzátory
    • Další mé články

Copyright © 2012. XHTML | CSS

Design by Free Web Templates